top of page
 • Je možné koupit vstupenky na fakturu / na firmu?
  Samozřejmě, stačí v nákupním formuláři vyplnit údaje o firmě. Nejprve Vám přijde informace o objednávce, a po připsání prostředků na účet Onlajnova (po Vaší platbě) Vám do emailu přijde faktura a vstupenka.
 • Chci si koupit více než 5 vstupenek - dostanu slevu?
  Určitě je možné se domluvit, napište nám na info@onlajnov.cz.
 • Kde můžu zaparkovat?
  Místo konání je DK Poklad, s adresou Matěje Kopeckého 675/21, 708 00 Ostrava 8. Parkování je možné v parkovacím domě z pravé strany kulturního domu, kde se nalézá 2 patrové veřejné bezplatné parkoviště. Alternativně lze zaparkovat v přilehlých uličkách.
 • Co vše bude na afterparty ?
  Na afterpárty se můžete těšit na: * Standup comedy show s tématikou e-commerce * DJ s živým saxonem * a na závěr další DJ Na afterpárty si budete moci koupit něco dobrého ze stánků Folk Food Catering a občerstvit se na jednom ze dvou barů.
 • Jak bude vypadat catering? Půjde platit kartou?
  Základní catering máte v ceně vstupného. Kdo bude mít přesto hlad, bříška a chutě Vám naplní Folk Food Catering. Abyste měli dostatek pitného režimu, můžete využít Gordon's bar. Těšíte se? Na místě půjde platit hotově nebo kartou.
 • Můžu si koupit vstupenku až na místě?
  Koupit vstupenky na místě nebude možné. Pokud budou vstupenky k dispozici, máte možnost si je zakoupit online ještě v den konání akce. Ujistěte se ale, že zvolíte při bankovním převodu okamžitou platbu. Vstupenky se totiž zaktivují až po připsání platby na účet. Doporučujeme ale s objednávkou nečekat na poslední okamžik, minulý ročník byl vyprodán. Využijte komfortního nákupu vstupenky online.

FAQ - Často kladené dotazy

bottom of page