top of page

ONLAJNOV

ostravská série minikonferencí

Minulé konference

4. Onlajnov | 26. 10. 2023

Adam Cvik (Bloomrobbins.cz), Jiří Votava (Brainmarket.cz) a Karel Mindless Novotný (brand.family) rozdávali

e-shopařům a markeťákům rady ověřené vlastní praxí. Inspirovali posluchače, jak pracovat s brandem, jaké nástroje jim fungují a podělili se o několik fuck-upů. A byli při tom neuvěřitelně zábavní.

 

Po vystoupení všech řečníků následovala panelová diskuze plná odpovědí na otázky z publika. Bylo to uvolněné završení edukativní časti akce. Samý závěr večera patřil neformálnímu networkingu s dobrou náladou, jídlem a pitím.

image0_edited.jpg

Karel Mindless Novotný

Karel se v reklamě a marketingu pohybuje 20 let. V poslední době se zaměřuje na tvorbu značkových strategií ve své brand.family, rukama mu prošly stovky značek, roky řidil marketing NEWTON University nebo legendární Remosky. Napsal a vydal úspěšnou Neradost a právě zakládá další nový business. Práci staví na nadstandardní otevřenosti, až ne každému je to milé, občas to zlehčí suchým humorem, ale především žádnou značku nenechá ve štychu.

DSC03663 (1)_edited_edited.jpg

Adam Cvik miluje život, svou ženu, dceru a podnikání. Velice rád sdílí své zkušenosti s ostatními, protože věří, že je to jeden z nejhodnotnějších způsobů učení.

Je spoluzakladatelem úspěšné značky Bloom Robbins. Za poslední rok se jim podařilo na Slovenském a Českém trhu dosáhnout obrat přesahující 90 milionů Kč s jediným produktem.

Jeho velkým snem je, že se z Bloom Robbins jednou stane beauty brand světového formátu. Na této cestě chce spojovat hodně lidí, kteří mají  chuť se neustále zlepšovat a vytvářet výjimečné věci.

Svoji kariéru v oblasti e-commerce zahájil před více než 10 lety a od té doby získal bohaté zkušenosti s vytvářením vlastní značky, vývojem produktů a online reklamou.

IMG_4631_edited.jpg

Jiří Votava

Před 5 lety Jiří založil BrainMarket, před 8 lety vytvořil první BrainMax. Společně se svým týmem se snaží svým zákazníkům přinášet to nejlepší ze světa vitamínů a potravin.

"Neříkám, že to děláme nejlíp, ale každý den makáme na tom, abychom byli nejlepší! Můžete mít všechny peníze světa, ale věřte, že zdraví je nejcennější vítězství!"

Podívejte se na fotky ze 4. Onlajnova
bottom of page